Letecké společnosti prodávající letenky do Kanady

Desítky leteckých firem létají do některého z kanadských měst. O pár z nejdůležitějších si přečtěte níže.

Online letenky do Kanady nakupujte na Královna.cz zde >>

(Rovněž můžete využít rezervační formulář v pravé části těchto stránek)

Dané letecké firmy se liší městy, které spojují a také trochu cenami. O orientačních cenách letenek do Kanady píšeme v sekci ceny.

Air Canada

Bezesporu hlavní spojovatel mezi Kanadou a dalšími zeměmi i v Evropě. Air Canada léta po celé Kanadě a v Evropě ji spojuje například s městem Frankfurt, které je z ČR nedaleko. Air Canada je také často nejlevnější možností jak do Kanady letět.

ČSA

ČSA je český dopravce zajímavý především tím, že Prahu a Toronto spojuje přímým letem.

British Airways

S British Airways do Kanady letíte s přestupem v Londýně. Nabídka letů British Airways zejména na východní část Kanady je velmi slušná.

Austrian Airlines

Austrian Airlines jsou zajímavé tím, že spojují přímo Toronto s Vídní.

KLM

KLM létá do více kanadských měst, s přestupem v Amsterdamu.

Lufthansa

Hlavní německý dopravce, s kanadskými městy spojuje hlavně Frankfurt a Mnichov, kde budete při cestě z ČR přestupovat.

United Airlines

Americká letecká společnost, do Kanady léta i s Evropy, přestupujete v některém ze západoevropských měst.

Další letecké společnosti

Do Kanady létá více leteckých firem. Podle "národnosti" dané firmy zároveň poznáte, kde budete přestupovat. Nabídka do Kanady je poměrně široká a každý si najde spoj pro svoji letenku.

Online rezervace letenek do Kanady

S naším webem můžete rezervovat letenky do Kanady od největšího online prodejce letenek Královna od společnosti Student Agency. Letenky do Kanady rezervujte online zde.
Budete vybírat z online nabídky letů od všech dostupných leteckých společností, rychle, s možností platby kartou online a z pohodlí vašeho domova.

V oblasti prodeje letenek také doporučujeme NetLetenky.com - letenky Praha Paříž, letenky Praha Londýn, letenky Praha New York, letenky Praha Brusel a další...

Levné letenky do Kanady online

Jak na letenky do Kanady

Největší online prodejce letenek Královna od společnosti Student Agency vám zajístí možnost vybírat letenky do kanadských měst (Toronto, Montreal, Calgary, Vancouver, Quebec a další) z neustále aktualizované a nejširší nabídky na internetu.

Letenky do Kanady nakupujte online z pohodlí domova. Zaplatit můžete převodem, ale samozřejmě i platební kartou online. Široká nabídka letenek do Kanady, spolehlivý systém a nenáročné zařizování - tak nakupujte letenky do Kanady s Letenky-Kanada.info.

Královna znamená největší nabídku letenek do Kanady na internetu.

Další odkazy